Magazinsitesi.com

Altay ‘Yazdığım Şarkıları Evde Çal Diyorlar’

Kategori : Magazin - Yazar : - Tarih : 16 Şubat 2018 - Okunma Sayısı : 293 kez okundu.

   

Altay, ‘Hadi Be’ye Konuştu!!!

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı “Hadi Be”nin konuğu, “Kalp Gözüm” adlı yeni albümüyle sevenleriyle buluşan ünlü şarkıcı Altay oldu. Hayli keyifli anların yaşandığı “Hadi Be” canlı yayınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Altay, samimi ve bir o kadar da dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Yılın yarısında sahnedeyim

Altay, konser temposuyla ilgili soruya şöyle yanıt verdi: “Yılın yarısına yakın sahnedeyim. Özellikle düğün sahnelerimiz efsane. Düğün öncesinde bir toplantı yapıyoruz, kişilerin şahsına münhasır bir program olmasını sağlıyoruz.”

Saç ektirmeyi hiç düşünmedim

Altay, bir seyirciden gelen “Hiç saç ektirmeyi düşündünüz mü?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Hiçbir zaman düşünmedim. Saç ektirmemi düşünen arkadaşlarım oldu. Ama ben öyle bir şey istemiyorum. Ben çok rahatım böyle. Yıkıyorum, çıkıyorum.”

Şarkı yazıyorum, ‘Sen bunu evde çal’ diyorlar

Ünlü sanatçı, şarkı yazıp yazmadığı sorusuna verdiği yanıtla güldürdü: “Şarkı yazıyorum ama beğenip projelerin içine almıyoruz. Ben çok beğeniyorum yazdığım şarkıyı. Dinletiyorum arkadaşlara. Diyorlar ki; ‘Abi sen bunu evde çal, kendin dinle. Albüme koyma.’ Şu ara bu durumdayım yani.”

Sahne öncesi spor yapar, dua ederim

Altay, sahne öncesi ritüellerini şöyle anlattı: “Benim bir duam var, onu ederim ve sahneye çıkarım. Eğer müsaitsem sporumu yapmadan asla sahneye çıkmam. Yürüyüşümü yaparım, nefesimi açarım.”

Sahneye benim yerime başkası çıktı, seyirci anlamadı

Altay, kendisine çok benzeyen bir hayranının fotoğrafını görünce şu açıklamayı yaptı: “Benim her yerde bir dublörüm, bir benzerim var. Bir gün Keops’ta sahneye çıkıyorum, bir arkadaşım geldi. Bandanayı bağladık ona, ben diye sahneye çıktı. Ben de yukarıdan diğer mikrofonla şarkı söylüyorum. Alkış kıyamet koptu.”

Fotoğraf çektirmek istemeleri, dünyanın en güzel duygusu

Altay, hayranlarının kendisiyle fotoğraf çektirmek istemeleri hakkında ne düşündüğü sorusuna şu yanıtı verdi: “Bu bir lütuf diye düşünüyorum. Onların bize bahşettiği bir lütuf. Dünyanın en güzel duygusu olduğunu düşünüyorum. Hiç kimseyi kırmam, herkesle çektiririm. Gerekirse bu programdan sonra 1 saat daha kalır fotoğraf çektiririm. Onlar çektirmek istemezlerse bir sıkıntı var demektir.”

Tam bir mutfak faresiyim

Ünlü şarkıcı, yemek yemeyi çok sevdiğini söyledi: “Boğa burcuyum, hiç yemek ayırt etmem. Her şeyi çok severim. Ama akşam saat 10’dan sonra yemek yemem. Ben bir mutfak faresiyim. Yemek yapmayı da çok severim. Pilav yapmak zordur, ben çok iyi pilav yaparım, parmaklarınızı yersiniz. Yemek yapmayı da severim ama yemek yemek kadar güzel bir şey dünyada yoktur herhalde. Çok da keyifli yemek yerim.”
Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Yandex.Metrica