Magazinsitesi.com

‘Arapsaçı’ filmi vizyon tarihi 30 Mart

Kategori : Sinema - Tiyatro - Yazar : - Tarih : 23 Şubat 2018 - Okunma Sayısı : 329 kez okundu.

   

Yapımını Insignia Yapım’ın gerçekleştirdiği, yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın üstlendiği, senaryosunu Ömer Faruk Yardımcı ile Ayşe Işıkmen’in kaleme aldığı, başrollerini Hakan Meriçliler, Açelya Topaloğlu, Ayhan Taş, Şinasi Yurtsever ve Burak Satıbol’un paylaştığı komedi filmi ‘Arapsaçı’ 30 Mart’ta seyirciyle buluşuyor.

İddialı Oyuncu Kadrosu

Çekimleri İstanbul’da bir buçuk ay gibi bir zamanda tamamlanan komedi filmi ‘Arapsaçı’ ezber bozan hikayesiyle dikkat çekiyor. Başrollerini Hakan Meriçliler, Şinasi Yurtsever, Açelya Topaloğlu, Ayhan Taş ile Burak Satıbol’un paylaştığı ‘Arapsaçı’ filminde ayrıca Köksal Engür, Zeynep Kankonde, Cihan Ercan, Füsun Demirel, Bahar Süer, Ünal Yeter, Sebahattin Yakut gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Hayatları Arapsaçı’na Dönüyor

‘Arapsaçı’ filminde, eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceketi, rastlantısal olaylar sonucunda birbirinden farklı insanların hayatlarını kesiştirir. Üstüne üstlük ceketinde büyük ikramiye çıkmış loto kuponu vardır ve bundan kimsenin haberi olmamaktadır. Elden ele gezen bu deri ceket, tüm karakterlerin hayatlarını kökünden değiştirecek ve adeta Arapsaçı’na döndürecek.
Etiketler : , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Yandex.Metrica