Magazinsitesi.com

Ekranların yeni küçük yıldızı “Gökçen Bilge Çiftçi”.

Kategori : Dizi - Yazar : - Tarih : 14 Ocak 2018 - Okunma Sayısı : 341 kez okundu.

   

Duygu yüklü ve aksiyon dolu hikayesiyle dikkatleri çeken ‘Babamın Günahları’nda izleyiciler ekranların yeni küçük yıldızıyla tanıştı. Çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi, ilk bölümdeki performansıyla ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu.

Abdullah Oğuz’un uzun bir aranın ardından ekranlara geri döndüğü ‘Babamın Günahları’nın Zeyno’su Gökçen Bilge Çiftçi, izleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Ozan (Kadir Doğulu) ve Yeşim’in (Melisa Sözen) lösemi hastası kızları Zeyno’yu canlandıran Gökçen Bilge Çiftçi, doğal ve etkileyici performansıyla ekran başındakileri derinden etkiledi. Kadir Doğulu, Melisa Sözen ve İsmail Demirci ile arasındaki uyumla dikkatleri üzerine çeken Çiftçi, televizyonun yeni çocuk yıldızı oldu.

Gökçen Bilge Çiftçi, ilk bölümdeki özellikle babası Ozan’la karşılaştığı sahnede izleyicileri gözyaşlarına boğarken, sosyal medyanın da gündemine yerleşti. Zeyno karakteri ile ilk bölümde en çok konuşulan isim olan Çiftçi, sette kamera arkasındaki sempatik tavırlarıyla da ekibin neşe ve enerji kaynağına dönüştü.

Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldız isimleri buluşturan ‘Babamın Günahları’, yeni bölümüyle 17 Ocak Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekranlara gelecek.
Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Yandex.Metrica