Magazinsitesi.com

Haluk Levent ODTÜ’de ‘Fransızca Opera’ Söyledi !

Kategori : Konser - Yazar : - Tarih : 05 Haziran 2018 - Okunma Sayısı : 264 kez okundu.

   

Haluk Levent ODTÜ’de ‘Fransızca Opera’ Söyledi !

Türk Rock müziğinin başarılı ismi Haluk Levent, ‘Çeyrek Asır Açıkhava Konserleri’ turnesinin ilk durağında Ankaralı sevenleriyle buluştu. Gergedan Yapım ev sahipliğinde Ankara ODTÜ Vişnelik Kampüsü’nde sahneye çıkan Haluk Levent, yaklaşık 3 bin 500 kişiye unutulmaz anlar yaşattı.

Ayakta alkışlandı

3 saat süren sahne performansı ve şarkılarıyla sevenlerinin büyük beğenisini toplayan Haluk Levent, sahnede bir çok  sürprize de imza attı. Konser boyunca zaman zaman şarkılarını seyircilerin arasında söyleyen Haluk Levent, ayrıca daha önce twitter’dan söz verdiği bir hayranıyla sahnede dans etti. Gecenin bir başka sürprizi de sahneye konuk olan ‘3 Soprano’ grubunun şarkılarına eşlik eden Haluk Levent, sahnede ‘Fransızca Opera’ şarkı söyledi. Levent’in ‘3 Soprano’ ile gerçekleştirdiği Fransızca performans izleyenler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

Yeni Durak 5 Ağustos Bodrum

Müzik yaşamında 25 yılı geride bırakan rock müziğin başarılı ismi Haluk Levent, ‘Çeyrek Asır Açıkhava Konserleri’ turnesi kapsamında yeni durakları ise, 5 Ağustos Bodrum Antik Tiyatro, 9 Ağustos Denizli Açıkhava Tiyatrosu, 10 Ağustos Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu, 11 Ağustos Marmaris Amfi Tiyatro, 26 Eylül  izmir Açıkhava Fuarı, 29 Eylül İstanbul Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu Sahnesi ve 30 Eylül’de ise Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle bir araya gelecek.
Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Yandex.Metrica