Magazinsitesi.com

‘Maide’nin Altın Günü’ filmi 8 Aralık’ta yayınlanıyor.

Kategori : Sinema - Tiyatro - Yazar : - Tarih : 06 Kasım 2017 - Okunma Sayısı : 337 kez okundu.

   
Maide'nin Altın Günü

Maide’nin Altın Günü

Maide Teyze 8 Aralık 2017’de sinema severlerin karşısında.

Ezgi Mola tarafından sosyal medya hesabından Maide Teyze karakterinin sürprizi sonunda belli oldu. Bir yıl öncesinden hazırlıklarına başlanan ‘Maide’nin Altın Günü’ adlı film 8 Aralık’ta vizyona giriyor.

‘Maide’nin Altın Günü’ adlı filmin çekimleri istanbul’da 4 hafta içerisinde tamamlandı. Filmin yapımcılığı TAFF tarafından, yönetmen Caner Özyurtlu, öykü Ezgi Mola tarafından, senaryo Serkan Altuniğne ve Çağdaş Dinç tarafından gerçekleştirildi. ‘Maide’nin Altın Günü’ filmi kadrosunda ise Demet Gül, Mesut Can Tomay, Gülhan Tekin, Hilmi Özçelik’de yer almakta.

‘Maide’nin Altın Günü’ filmi hikayesine gelince; Maide hanım titiz ve marifetli bir hanım olarak mahallenin havalı altın günlerini yapmakla meşhur. Yaptığı börekleri, kısırları ve eğlenceleri dillere konu olmuştur. Altın gününün birinde Maide Hanım’ın aileden kalan gerdanlığı çalınmıştır. Çalınan gerdanlığı bulabilmek için ergen yeğeni Yağmur istanbul dışından gelir ve bir liste hazırlar. Altın gününe gelen bayanların birer birer peşine düşecekler ve bu macerada başlarına birbirinden komik hadiseler gelecektir.

Maide'nin Altın Günü

Maide’nin Altın Günü
Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Yandex.Metrica