Magazinsitesi.com

Nefes Nefese’den Heyecan Dolu Yeni Tanıtım!

Kategori : Dizi - Yazar : - Tarih : 02 Temmuz 2018 - Okunma Sayısı : 255 kez okundu.

   

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yakında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizi “Nefes Nefese’den heyecan dolu yeni tanıtım geldi.

Yönetmenliğini Uğur Yücel’in üstlendiği, senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı, başrollerinde ise Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun’un yer aldığı, Şebnem Hassanisoughi, Nik Xheliau, Gülçin Santırcıoğlu, Ezgi Şenler, Hülya Duyar, Macit Sonkan, Caner Şahin, Zeyno Eracar, Deniz Hamzaoğlu, Sever Avcı, İpek Ayaz Kortunç gibi başarılı oyuncuların yer aldığı kadrosuyla da dikkat çeken Nefes Nefes’e,  geçtiğimiz akşam yayınlanan yeni tanıtımıyla da merak uyandırdı.

Berlin’de babası Ayaz Kıran’la sakin bir hayat sürerken, bir gün hiç görmediği annesinin Suriye’de olduğunu öğrenmesiyle bir bilinmeze doğru adım atan Rüya’yla, yaşadığı büyük travma sonrası memleketine dönmeye karar veren Yusuf’un yolları kesişir. Suriye’deki annesini ararken Antakya’da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.

Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Yandex.Metrica