Magazinsitesi.com

Sofra Sırları 16 Şubat’ta sinemalarda!

Kategori : Sinema - Tiyatro - Yazar : - Tarih : 09 Şubat 2018 - Okunma Sayısı : 339 kez okundu.

   

Sofra Sırları 16 Şubat’ta sinemalarda!

Yönetmenliğini ve senaristliğini Ümit Ünal’ın üstlendiği “Sofra Sırları” isimli sinema filmi 16 Şubat’ta vizyona giriyor. Filmde Demet Evgar, Alican Yücesoy, Fatih Al, Elit Andaç Çam ve Fırat Altunmeşe rol alıyor.

“Mükemmel bir ev hanımı, mükemmel bir aşçı ve bir seri katil!”

Başarılı oyuncu Demet Evgar, Sofra Sırları’nda seyirciyi çok şaşırtacak, sürprizlerle dolu bir karakterle seyirci karşısına çıkacak; hayatını eşine adayan, yaptığı lezzetli yemeklerle beğeni toplayan günlük yaşantısının yanı sıra aslında bir seri katil olan Neslihan karakterini canlandırıyor.

Çekimleri Trilye, Mudanya ve İstanbul’da 4 haftada tamamlanan “Sofra Sırları” adlı film merakla beklenen yapımlar arasında.

Filmin konusu; Neslihan hayatını kocasına ve evine adamıştır.İstanbul’da doğup büyüdüğü halde, kocasının işi yüzünden hayatını Anadolu kasabalarında geçirmiştir. Yıllardır çok sakin, hiçbir olağanüstü olay olmayan uzak taşra şehrinde yaşamaktadırlar. Neslihan utangaç, sevimli bir kadındır. Günü akşama ne pişireceğini düşünerek geçer. Çok da iyi bir aşçıdır. Kocası, aile dostları, Neslihan’ın yemeklerine çok düşkündür. Neslihan’ın çevresindekilerin esrarengiz ölümü tüm gözleri ona çevirir. Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika’da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser, Neslihan’ın bir şeyler çevirdiğini ve peş peşe cinayetlerde parmağı olduğunu anlar ama bir türlü gerçek bir kanıt bulup Neslihan’ı yakalayamaz. Neslihan her cinayetten tereyağından kıl çeker gibi, son derece masum, hafif çatlak görünerek sıyrılmayı başarır.

Dağıtım: Chantier Films
Vizyon Tarihi: 16 Şubat 2018
Yönetmen & Senaryo:Ümit Ünal
Görüntü Yönetmeni: Türksoy Gölebeyi Müzik: Erdem Helvacıoğlu

Oyuncular: Demet Evgar, Alican Yücesoy, Fatih Al, Elit Andaç Çam, Fırat Altunmeşe, Ferit Aktuğ, Emrah Kolukısa, Burcu Halaçoğlu, Burcu Yasemin Şeyben

Filmin sosyal medya hesapları:

Facebook/sofrasirlarifilmi

Instagram/sofrasirlari twitter/sofrasirlari

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 
Etiketler : , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Yandex.Metrica